Η Αίγλη Παπάγου βράβευσε τα νέα ταλέντα του σκακιού!

Ιουν 12, 2018
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)
 Μέσα σε μια ζεστή, οικογενειακή ατμόσφαιρα, πραγματοποιήθηκε

και εφέτος, την Κυριακή 10 Ιουνίου 2018, η Τελετή Βράβευσης των Σκακιστών και Φίλων του Α.Π.Ο. ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ.

 Η εκδήλωση ξεκίνησε με τον Αγώνα Επίδειξης «Σιμουλτανέ» που έδωσε η οκτώ φορές Πρωταθλήτρια Ελλάδος, μαθήτρια Β΄ τάξεως Γυμνασίου ΚΟΥΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ η οποία ανήκε και άρχισε να προπονείται στον Όμιλό μας από την εποχή που ήταν προνήπιο,. Η Αντωνία αντιμετώπισε ταυτόχρονα 30 παίκτες μικρούς και μεγάλους, σε ισάριθμες σκακιέρες και νίκησε σε όλες, εκτός από πέντε παρτίδες που δεν είχαν τελειώσει όταν έληξε ο σχετικός χρόνος και για τις οποίες παραχώρησε τιμητικά στους αντιπάλους της ισοπαλία.

 

           Στη συνέχεια ακολούθησε η τελετή βράβευσης ως εξής:

 

            - Βραβεύτηκαν με Ειδικό Βραβείο Ήθους και Αρετής, μετά Χρυσού Μεταλλίου, «για το εξαίρετο Ήθος και Αρετή που επέδειξαν κατά τις Προπονήσεις της Ομάδας και τους Αγώνες», οι παρακάτω σκακιστές:

 

            ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

            ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ ΕΛΕΣΑ-ΜΑΡΙΑ

            ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

            ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

            ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

            -           Βραβεύτηκε με Ειδικό Βραβείο Ελληνικού Φιλότιμου και Λεβεντιάς, μετά Χρυσού Μεταλλίου, «για την Εξαιρετική Φιλοτιμία, το Ήθος και την Λεβεντιά του στις Προπονήσεις της Ομάδας, στους Αγώνες και στη Ζωή», ό σκακιστής του Ομίλου ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ.

 

            -           Βραβεύτηκαν με Ειδικό Βραβείο Ελληνικού Φιλότιμου και Λεβεντιάς, μετά Χρυσού Μεταλλίου, «για την Εξαιρετική Φιλοτιμία, το Ήθος και την Λεβεντιά τους καθώς και για την Προσφορά τους στον Όμιλο» οι παρακάτω φίλοι του Ομίλου:

 

            ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

            ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

            ΛΙΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

            ΝΤΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

            ΠΡΑΠΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

            ΠΡΑΠΙΑΔΟΥ ΝΕΛΛΥ

            ΡΑΛΛΗ ΕΛΕΝΗ

            ΤΖΟΥΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

            ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

            Βραβεύτηκαν με Ειδικό Βραβείο Δικαιοσύνης και Αγάπης, μετά Χρυσού Μεταλλίου, «για το Ήθος τους, το Πνεύμα Δικαιοσύνης που τους συνέχει και την Αγάπη τους προς τους Συνανθρώπους τους» τα παρακάτω παιδιά:

 

            ΑΛΜΠΑΤΙΧΙ ΛΙΝΑ

            ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ ΕΛΕΣΑ-ΜΑΡΙΑ

            ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

            -           Βραβεύτηκαν με Βραβείο Επιμέλειας και Συνέπειας, μετά Χρυσού Μεταλλίου, «για την Επιμέλεια, την Πρόοδο, το Ήθος και τη Συνέπειά τους στις Προπονήσεις της Ομάδας και στις Ανατεθείσες Εργασίες» τα παρακάτω παιδιά:

 

            ΚΟΝΤΑΚΙΩΤΗΣ ΣΙΜΟΣ

            ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

            ΠΛΕΤΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ

            ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

            -  Βραβεύτηκαν με Τιμητική Διάκριση, μετά Χρυσού Μεταλλίου, «για την Ιδιαίτερη Διάκριση και το Ήθος τους στις Προπονήσεις της Ομάδας και στις Μαθητικές  Υποχρεώσεις» τα παρακάτω παιδιά:

 

            ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

            ΓΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

            ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

            ΚΟΝΤΑΚΙΩΤΗΣ ΣΙΜΟΣ

            ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

            ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

            -  Βραβεύτηκαν με Ηθική Αμοιβή, μετά Χρυσού Μεταλλίου, «για την Προσπάθεια, την Πρόοδο και το Ήθος τους στην Προπόνηση και στους Αγώνες 2017-18» τα παρακάτω παιδιά:

 

            ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ ΕΛΕΣΑ-ΜΑΡΙΑ

            ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

            ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

            ΚΑΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ

            ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

            ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΤΣΙΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ

            ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

            ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

            -           Βραβεύτηκε με Αριστείο Προόδου, μετά Χρυσού Μεταλλίου, «για τη συνεχή, συνεπή και αποτελεσματική προσπάθειά της επί σειρά ετών» η Πολυπρωταθλήτριά Μας ΚΟΥΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ.

 

 

            -           Βραβεύτηκαν με Έπαινο και Ειδικό Βραβείο Θάρρους, Αγωνιστικότητας Προόδου και Διάκρισης, μετά χρυσού Μεταλλίου,«για το Ήθος τους στην Προπόνηση, και για την Ιδιαίτερη Αγωνιστική τους Προσπάθεια, το Θάρρος, την Πρόοδο και τη Διάκρισή τουςστους Αγώνες της περιόδου 2017-18» τα παρακάτω παιδιά τα οποία κατέκτησαν κάποιο μετάλλιο ή αντίστοιχη διάκριση στους σχολικούς ή και σε εξωσχολικούς αγώνες, καθώς και σε διάφορους άλλους, πλην του σκακιού,  τομείς.

 

            ΑΛΕΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

            Χάλκινο Μετάλλιο στο Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων-16.

 

            ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

            Χάλκινο μετάλλιο στη Γενική Κατάταξη στο 15ο Παιδικό RAPID έως 16 ετών του Σ.Ο. Καλλιθέας.

 

            ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ

            Χάλκινο Μετάλλιο με την ομάδα του Γυμνασίου της (Αρσακείου Ψυχικού) του στο Ομαδικό Μαθητικό Πρωτάθλημα Βορείου Τομέα Αθήνας.

 

            ΔΑΜΗΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

            Χάλκινο Μετάλλιο στο Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων-16.

            Ασημένιο μετάλλιοστο Μαθητικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Νοτίου Τομέα Αθήνας,

            Χάλκινο μετάλλιο στην Τελική φάση του Μαθητικού Πρωταθλήματος της Αττικής.

 

            ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

            Χάλκινο Μετάλλιο με την ομάδα του Γυμνασίου του (Αρσακείου Ψυχικού) του στο Ομαδικό Μαθητικό Πρωτάθλημα Βορείου Τομέα Αθήνας.

 

            ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

            Χάλκινο Μετάλλιο στο Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων-16.

 

            ΚΟΤΖΙΑ-Σ0ΦΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

            1ο Βραβείο με την ομάδα του σχολείου της στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Χορωδιών.

 

            ΚΟΥΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

            Χάλκινο Μετάλλιο με την ομάδα του Γυμνασίου της (Αρσακείου Ψυχικού) του στο Ομαδικό Μαθητικό Πρωτάθλημα Βορείου Τομέα Αθήνας.

            Ασημένιο μετάλλιο, σε ισοβαθμία με την πρώτη θέση στη Γενική Κατάταξη στο Μαθητικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Βορείου Τομέα Αθήνας, στη Β΄ Γυμνασίου.

            Χρυσό μετάλλιο στα κορίτσια στο Μαθητικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Βορείου Τομέα Αθήνας, στη Β΄ Γυμνασίου.

            Χάλκινο μετάλλιο στην Τελική φάση του Μαθητικού Πρωταθλήματος της Αττικής στη Γενική Κατάταξη, στη Β΄ Γυμνασίου.

            Χρυσό μετάλλιο στα κορίτσια στην Τελική φάση του Μαθητικού Πρωταθλήματος της Αττικής.

            Ασημένιο μετάλλιο στα κορίτσια της Β΄ Γυμνασίου στο Πανελλήνιο Μαθητικό Πρωτάθλημα.

 

            ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

            Χρυσό μετάλλιο στο Νεανικό Τουρνουά Ράπιντ κάτω των 14 του Αμαρουσίου Χαλανδρίου όντας ο ίδιος εννέα ετών.

            Ασημένιο μετάλλιο στο 9ο Παπαναστάσιο Τουρνουά.

            Ασημένιο μετάλλιο στο Ράπιντ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ.

 

            ΜΑΧΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            Ασημένιο μετάλλιο στο Μαθητικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Βορείου Τομέα Αθήνας στην Β΄ Δημοτικού.

 

            ΜΙΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

            Ασημένιο μετάλλιο στο Μαθητικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανατολικής Αττικής στην Ε΄ Δημοτικού.

            Χρυσό μετάλλιο στο 6ο Παιδικό RAPID έως 14 ετών του Ν. Ψυχικού (όντας ο ίδιος 11 χρονών).

 

            ΠΕΦΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

            Διάκριση στα Μαθηματικά στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό «Καγκουρό»

 

            ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

            Χρυσό μετάλλιο στους Παίδες κάτω των οκτώ στο 23ο Νεανικό RAPID του Α.Ο. «Τρεις Αστέρες 89».

 

            ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            Χάλκινο Μετάλλιο στο Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων-16.

 

            ΤΖΟΥΜΠΑ ΛΟΥΪΖΑ

            Χρυσό μετάλλιο στο Σχολικό Πρωτάθλημα Σκακιού Βάρης Βούλας στη γενική κατάταξη.

            Χρυσό μετάλλιο στο Σχολικό Πρωτάθλημα Σκακιού Βάρης Βούλας στην κατάταξη κοριτσιών.

 

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

            Κατάκτηση με την ομάδα του Γυμνασίου της (Αρσακείου Ψυχικού) του Χάλκινου Μεταλλίου στο Ομαδικό Μαθητικό Πρωτάθλημα Βορείου Τομέα Αθήνας.

 

            ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

            Χάλκινο Μετάλλιο στο Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων-16.

 

            -           Βραβεύτηκαν με Έπαινο και Ειδικό Βραβείο Θάρρους, Αγωνιστικότητας Προσπάθειας και Προόδου, μετά αργυρού Μεταλλίου, «για το Ήθος τους στην Προπόνηση, και για την Ιδιαίτερη Αγωνιστική τους Προσπάθεια, το Θάρρος και την Πρόοδό τους στους Αγώνες της περιόδου 2017-18» τα παρακάτω παιδιά τα οποία αγωνίστηκαν στο Μαθητικό Πρωτάθλημα Αττικής και προκρίθηκαν για τους Πανελλήνιους αγώνες:

 

            ΓΑΛΕΟΥ ΚΛΕΛΙΑ

            ΓΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

            ΔΑΜΗΛΑΚΟΣ ΔΟΝΑΤΟΣ

            ΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

            ΚΑΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ

            ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

            ΚΟΝΤΑΚΙΩΤΗΣ ΣΙΜΟΣ

            ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

            ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΚΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

            ΜΠΕΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

            ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

            ΠΛΕΤΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ

            ΤΣΙΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

 

            -           Βραβεύτηκαν με Έπαινο και Ειδικό Βραβείο Θάρρους και Αγωνιστικότητας, μετά Χάλκινου Μεταλλίου, «για το Ήθος τουςστην Προπόνηση, και για την Ιδιαίτερη Αγωνιστική τους Προσπάθεια, την Πρόοδο και το Θάρρος τους στους Αγώνες, κατά την Αγωνιστική Περίοδο 2017-18» τα παρακάτω παιδιά τα οποία συμμετείχαν στην προπόνηση και έλαβαν μέρος στους σχολικούς αγώνες:

 

            ΑΛΕΥΡΑ ΑΝΝΑ

            ΑΛΜΠΑΤΙΧΙ ΛΙΝΑ

            ΑΛΜΠΑΤΙΧΙ ΡΑΝΙΑ

            ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

            ΒΙΜΠΛΗΣ ΚΙΜΩΝ

            ΓΑΛΕΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

            ΔΡΙΤΣΑ ΕΡΩΦΙΛΗ

            ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

            ΚΑΡΚΑΛΟΥΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

            ΛΕΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

            ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

            ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

            ΜΑΣΣΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

            ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

            ΜΕΛΙΟΥΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

            ΜΟΥΛΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

            ΝΤΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

            ΡΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

            ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

            ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

 

            -           Βραβεύτηκαν με Έπαινο «για την Προσπάθεια και το Ήθος τους στις Προπονήσεις της Ομάδας» τα παρακάτω παιδιά που συμμετείχαν στην προπόνηση χωρίς να λάβουν μέρος σε αγώνες:

 

            ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΣ

            ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

            ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

            ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

            ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ

            ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ

            ΔΑΛΑΚΛΗΣ ΒΕΒΕΔΙΚΤΟΣ

            ΔΗΜΑΣ  ΤΑΣΟΣ

            ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΡΗΣ

            ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ ΕΛΕΣΑ-ΜΑΡΙΑ

            ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

            ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

            ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

            ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ

            ΚΑΓΚΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

            ΚΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

            ΚΡΑΛΛΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ

            ΛΥΜΒΑΙΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

            ΛΥΜΒΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

            ΛΥΜΒΑΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

            ΜΑΓΚΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

            ΜΠΟΝΙΑ ΕΛΕΝΗ

            ΜΠΟΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

            ΜΠΟΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

            ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

            ΠΑΠΙΩΤΗΣ ΝΑΣΟΣ

            ΠΡΑΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

            ΣΠΑΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

            ΣΤΑΘΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

            ΣΤΑΥΡΟΥ ΖΩΗΣ

            ΤΖΟΥΜΠΑ ΛΟΥΪΖΑ

            ΤΣΑΚΩΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

            ΧΑΣΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

            ΧΑΣΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

            ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ

 

            -           Βραβεύτηκαν με Ειδικό Βραβείο Προσφοράς, μετά Χρυσού Μεταλλίου, «για την Εξαίρετη Προσφορά τους ως Σκακιστές. και Φίλοι του Ομίλου» οι παρακάτω παίκτες οι οποίοι συμμετείχαν αγωνιστικά στη σύνθεση των ομάδων του Ομίλου σε διάφορους σκακιστικούς αγώνες:

 

            ΑΛΕΥΡΑ ΑΝΝΑ

            ΑΛΕΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

            ΑΛΜΠΑΤΙΧΙ ΛΙΝΑ

            ΑΛΜΠΑΤΙΧΙ ΡΑΝΙΑ

            ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

            ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

            ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

            ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

            ΒΙΜΠΛΗΣ ΚΙΜΩΝ

            ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

            ΓΑΛΕΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

            ΓΑΛΕΟΥ ΚΛΕΛΙΑ

            ΓΑΜΒΡΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

            ΓΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

            ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ

            ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ

            ΔΑΜΗΛΑΚΟΣ ΔΟΝΑΤΟΣ

            ΔΑΜΗΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

            ΔΡΙΤΣΑ ΕΡΩΦΙΛΗ

            ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ ΕΛΕΣΑ-ΜΑΡΙΑ

            ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

            ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

            ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

            ΚΑΓΚΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

            ΚΑΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ

            ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

            ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

            ΚΑΡΚΑΛΟΥΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

            ΚΑΡΚΑΛΟΥΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

            ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

            ΚΟΝΤΑΚΙΩΤΗΣ ΣΙΜΟΣ

            ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

            ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΚΟΤΖΙΑ-ΣΟΦΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΚΩΝ.ΝΑ

            ΚΟΥΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

            ΚΡΑΛΛΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ

            ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

            ΛΕΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

            ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

            ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

            ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

            ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

            ΜΑΧΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΜΙΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

            ΜΟΥΛΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

            ΜΟΥΣΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

            ΝΤΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

            ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

            ΠΕΦΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

            ΠΛΕΤΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ

            ΠΛΕΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

            ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΠΡΑΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

            ΤΣΙΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ

            ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

            ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

            ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

            Ήταν, όντως, μια όμορφη, διαφορετική από τις συνηθισμένες εκδήλωση την οποία φώτιζαν εξαιρετικά τα χαμόγελα των παρισταμένων και ιδιαίτερα των μικρών μαθητών του Ομίλου.

Κατηγορία Αθλητικά

Σχόλια αναγνωστών

Εφημερίδα

download print

Καιρός

EMAIL Επικοινωνίας

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.